پارک جنگلی گیسوم يکي از نقاط ديدني استان گيلان

يکي از نقاط ديدني استان گيلان و شهرستان تالش پارک جنگلي گيسوم است. مسيري زيبا و ديدني درختان سر به فلک کشيده آن تونلي جنگلي را ايجاد کرده است که دل هر بيننده‌اي را با خود مي‌برد. 

تصاویر پارک گيسوم, پارک جنگلي گيسوم

پارک جنگلي گيسوم

 

 پارک جنگلی گیسوم در ۱۸کیلومتری جاده تالش به انزلی قرار دارد. در جنوب پارک گیسوم رضوانشهر به فاصله ۱۴کیلومترو شمال آن شهر هشت پر با فاصله حدود ۲۰کیلومتر قرار دارد.

درختان جنگلی انبوه و انواع گونه‌های گیاهی منظر زیبایی دارد مخصوصا در فصل پائیز طبیعتی دلچسب و دل انگیز برای دوستداران طبیعت دارد.

تصاویر پارک جنگلي گيسوم,عکس های پارک جنگلي گيسوم

پارک جنگلي گيسوم يکي از نقاط ديدني استان گيلان و شهرستان تالش

 
 پارک جنگلی گیسوم  حاوی پارکینگ در داخل محدوده پارک برای گردشگران می‌باشد. از دیگر قابلیت ها آن :وسائل بازی کودکان- ورزشگاه- اردوگاه- پلاژ- متل- هتل- جاهای پیک نیک هر روزه- کمپینگ طبیعی- مسیرهای راهپیمایی- سری فضاهای جنگلی باقیمانده در ناحیه شرقی- جنگل شمشاد- موزه طبیعی گل و گیاه میباشد.

پارک جنگلی دکتر درستکار به مساحت ۱۰۷۱ هکتار که قسمتی از جنگلهای گیسوم را شامل می‌باشد، حاوی طبیعتی بسیار دلچسب و چشمگیر بوده و در ۷۸ کیلومتری از مرکز استان در مسیر اصلی جاده رشت به آستارا واقع گردیده است. که در شرق آن رضوانشهر و در غرب آن هشتپر قرار دارد. 

آدرس پارک جنگلي گيسوم,امکانات پارک جنگلي گيسوم

 پارک جنگلی گیسوم در ۱۸کیلومتری جاده تالش به انزلی قرار دارد

 
این پارک به دلیل طبیعت بسیار دلچسب و دیدنی و همینطور به دلیل موقعیت سوق الجیشی خود در جوار کوه و دریا و داشتن قابلیت ها رفاهی از قطب سیاحتی و تفریحی دارا بوده و سالانه مسافران عبوری یا گردشگران بسیاری برای سود گیری از محیط آن به پارک عزیمت می‌نمایند.

 

پارک ذکر شده حاوی یک مجموعه قابلیت ها برای رفاه حال گردشگران و حاضرین از پارک می‌باشد که عبارتند از: آلاچیق، سکوی نصب چادر، خدمات بهداشتی، میز و صندلی و نیمکت، کباب پز، سطل زباله و…  

 پارک جنگلي گيسوم, پارک جنگلي گيسوم کجاست

 پارک جنگلی گیسوم  حاوی پارکینگ در داخل محدوده پارک برای گردشگران می‌باشد

   گيلان,جاهای دیدنی گيلان

  پارک جنگلی گیسوم  بکی از جاذبه های گردشگری گیلان میباشد

 تصاویر پارک گيسوم, پارک جنگلي گيسوم

  پارک جنگلی گیسوم مسيري زيبا و ديدني و درختان سر به فلک کشيده ای دارد

  تصاویر پارک گيسوم, پارک جنگلي گيسوم

   پارک جنگلی گیسوم حاوی طبیعتی بسیار دلچسب و چشمگیر است

  مکانهای تفریحی گیلان,جاذبه های گردشگری گیلان

مساحت جنگل گيسوم  حدود ۸۰ هکتار است

گیلان،جاهای دیدنی گیلان

 

منبع:tishineh.com