با ۵ ویژگی هیجان‌انگیز بیکسبی آشنا شوید

bixby

گوشی‌های جدید سامسونگ، ویژگی‌های متنوعی دارند. یکی از امکاناتی که سامسونگ در تلفن‌های هوشمند جدیدش اضافه کرده، دستیار صوتی Bixby (بیکسبی) است. سامسونگ برای این دستیار صوتی هوشمند جدید، سرمایه‌گذاری‌های کلانی کرده است؛ اختصاص بودجه ۱ میلیارد دلاری در زمینه‌ی هوش مصنوعی، یکی از اقداماتی بود که سامسونگ در این زمینه انجام داد. حالا که سامسونگ از پرچم‌‌دارهای جدیدش یعنی گلکسی S8 و S8 پلاس رونمایی کرده، قصد داریم نگاهی به ۴ ویژگی هیجان‌انگیز بیکسبی داشته باشیم.

Home

سامسونگ برای راحتی کاربران کلید اختصاصی برای بیکسبی ترتیب داده، بدین صورت که کلید سمت چپ Galaxy S8، می‌توانید به این بخش منتقل شوید. این اقدام برای اولین بار در بازار تلفن‌های هوشمند اتفاق افتاده و باعث می‌شود که کاربران سریع‌تر به امکانات این هوش مصنوعی دسترسی پیدا کنند.

Natural

بیکسبی بجز تکیه به دایره‌ لغات و اصطلاحاتی که برای هر دستیار هوشمند دیگر درنظر گرفته شده، می‌تواند همانند یک زبان عادی و متداول با کاربر ارتباط برقرار کند. بدین شکل که اگر کاربر نتواند منظور خودش را به‌طور کامل برساند، بیکسبی با پرسیدن سوالات متنوع و مرتبط، سعی می‌کند تا به مقصود کلام دارنده‌ی خود برسد. این ویژگی به‌طور هوشمندانه و پیش‌فرض انجام می‌شود و نیازی به درخواست سوال پرسیدن از سوی کاربر نیست. این ویژگی باعث کاربردی‌‌تر شدن بیکسبی نسبت به دیگر رقبا می‌شود.